Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькій громаді близько 500 домогосподарств, де проживають ВПО, можуть отримати благодійну допомогу

У Кобеляцькій громаді з 26 вересня по 3 жовтня тривав спільний проєкт міської ради та благодійної організації «Благодійний фонд Карітас Полтава».

Про це повідомили у Коблеяцькій міській раді.

У рамках проєкту «Фінансова та житлова допомога для вразливих домогосподарств в Україні» спеціалістами фонду було здійснено робочі поїздки в усі п’ять старостинських округів і місто Кобеляки де проведено реєстрацію внутрішньо переміщених осіб які, зокрема, мають інвалідність, тяжке захворювання, багатодітні родини, вагітні жінки або матері з дітьми до 3-х років, самотні люди, яким більше за 60 років на компенсацію витрат на оплату комунальних послуг та придбання дров на опалювальний період 2022/23 років.

“Близько 500 домогосподарств, в яких проживають внутрішньо переміщені особи, зможуть отримати цю допомогу. Сума компенсації комунальних послуг розрахована на п’ять місяців і становить 16 200 грн. Першу виплату буде здійснено у кінці жовтня. Після проведеного моніторингу доцільності використання коштів, буде друга виплата, після нового року, яка покриє останні два місяці опалювального періоду. Сума коштів буде розрахована пропорційно місяцям. Нагадаємо, що дана програма діє для переселенців, які живуть у Кобеляцькій, Білицькій, Ромоданівській і Диканській громадах та в м. Полтава”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb