Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавський педуніверситет підписав меморандум про співпрацю із Омельницькою громадою

Науковці Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка на чолі з ректоркою професоркою Мариною Гриньовою взяли участь у роботі освітнього стартапу «Разом до Перемоги!».

Яка повідомляє сайт ПНПУ, захід, який об’єднав представників навчальних закладів різних типів Омельницької сільської територіальної громади Кременчуцького району, відбувся на базі Рокитненської гімназії.

Відкрив роботу освітнього стартапу сільський голова Омельницької сільської ради Андрій Пирог: «Держава потребує якісної освіти, фахових спеціалістів, щоб будувати успішну Україну».

Дмитро Боярський наголосив, що захід об’єднав освітян різних закладів освіти, щоб створити майданчик для обміну досвідом, налагодити співпрацю, заручитися підтримкою наукової спільноти.

Долучилися до зустрічі із ректоркою ПНПУ імені В. Г. Короленка онлайн учні 9–11 класів. Марина Гриньова підготувала для учнів огляд освітніх програм, підготовка за якими здійснюється в Полтавському педуніверситеті, розповіла про наукові гуртки, сучасні навчальні центри і лабораторії, потужні культурно-мистецькі центри, роботу студентської ради і дозвілля студентів.

«Щоб стати успішними, конкурентноспроможними, затребуваними на ринку праці, потрібно навчатися у найкращих фахівців. Самі такі науковці працюють у нашому університеті. Вони не лише передаватимуть вам свої знання, а й залучатимуть до роботи над науковими проєктами, разом з вами реалізовуватимуть грантові програми, навчатимуть застосовувати знання на практиці, ділитимуться досвідом», – резюмувала Марина Вікторівна.

Система Orphus Поделиться на fb