Ви тут:
Полтавщина Пригоди Суспільство 

На Полтавщині розшукали зниклу жінку з 6-річною дитиною

Про зникнення молодої мами з донькою 6 жовтня повідомили представники Чутівської громади. Місцеві жителі були занепокоєні тривалою відсутністю жінки та її дитини – їх не бачили з 16 вересня.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Полтавщини.

Як повідомив начальник місцевої поліції Петро Кондратенко, на пошуки зниклих орієнтували весь особовий склад територіального підрозділу.

“Матір з дитиною ми встановили під час проведення невідкладних оперативно-розшукових заходів в одному із сіл Кременчуцького району. Як пояснила жінка, вона вирішила змінити місце проживання”, – розповів він.

Наразі працівники ювенальної поліції вивчають причини зміни місця проживання та умови, в яких виховується малолітня дитина.

Поліція Полтавщини закликає дотримуватися заходів безпеки та навчати цих правил дітей, особливо в умовах воєнного стану в країні:

Якщо ви залишаєте домівку, обов’язково повідомте своїм близьким куди плануєте піти чи поїхати.

Радимо обміркувати порядок дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації, зокрема, варіанти відновлення втраченого зв’язку з близькими (приміром, занотуйте номери телефонів батьків, знайомих, екстрених служб, гарячих ліній тощо).

Якщо самостійно знайти вихід зі складної ситуації не вдається, завжди є можливість звернутися по допомогу до поліції за номером «102». 

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb