Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

На Полтавщині працевлаштували 13,5 тисячі людей

За допомогою обласної служби зайнятості у січні-вересні 2022 року отримали роботу 13,5 тисячі осіб. Зокрема, працевлаштовані 12 тисяч зареєстрованих безробітних.

Про це повідомили в Полтавському обласному центрі зайнятості.

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) працевлаштовані 189 безробітних: із них 22 особи недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 167 – працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

Участь у громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру за 9 місяців року взяли 2,3 тисячі осіб. За направленням служби зайнятості у січні-серпні 2022 року 2,9 тисячі безробітних проходили професійне навчання.

Зокрема, 2 тисячі слухачів опанували нові професії або підвищили кваліфікацію у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, у тому числі в Полтавському ЦПТО ДСЗ. 

26 громадян, старших 45 років, з метою кращої конкурентоспроможності на ринку праці, отримали ваучери для підвищення кваліфікації за спеціальностями «бджоляр», «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «водій автотранспортних засобів».

Послугами Полтавської обласної служби зайнятості скористалися 51 тисяча людей, які шукали роботу. Із них 44,3 тисячі – мали статус зареєстрованого безробітного. Від 4,1 тисячі роботодавців загалом за цей період надійшло 18,1 тисячі пропозицій роботи.

Нагадаємо, на Полтавщині на обліку перебуває більше 13 тисяч безробітних

Система Orphus Поделиться на fb