Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Військовим, волонтерам та громадським активістам вручили відзнаки до Дня Полтави

23 вересня, з нагоди Дня міста, у Полтаві начальник ОВА Дмитро Лунін і командувач ОТУ “Суми” Олександр Нестеренко вручили відзнаки військовим, волонтерам, громадським активістам та державним службовцям.

Про це повідомили у Полтавській ОВА.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін наголосив, що саме зараз Україна переживає історичний момент, виборює у нелегкій війні свою ідентичність і незалежність. 

“Полтава – місто, яке має давню славетну історію – історію боротьби, яка йде ще від часів Івана Мазепи. І нині ми всі боремося проти російських окупантів. Полтавці, ви надзвичайні. Наші люди працюють на всіх фронтах – від захисників Збройних Сил до волонтерів. Ми разом робимо все для перемоги, викладаючись на всі 100%, а то й більше. Дякую всім за ваші ініціативи та непосильну працю. Слава Україні!”, – зазначив Дмитро Лунін.

Начальник Полтавської ОВА додав, що нині Полтавщина є гуманітарниим хабом центральної України. І всі жителі регіону: вйськові, медики, поліцейські, рятувальники, волонтери, комунальники, підприємці та люди усіх інших професій ведуть Полтавщину і всю країну до Перемоги.

“Хочу побажати всім присутнім міцного здоров’я та мудрості, особливо керівникам та командирам, які ведуть свої колективи до перемоги. Слава Україні! Перемога буде за нами”, – наголосивкомандир ОТУ “Суми” Олександр Нестеренко.

Нагадаємо, з нагоди Дня Полтави на площі перед театром імені М.В.Гоголя, виставили знищену російську техніку. Оглянути її можна буде протягом трьох днів.

Фото: Полтавська ОВА

Система Orphus Поделиться на fb