Ви тут:
Прес-релізи Суспільство 

У серпні українці менше витрачали на їжу та паливо, більше – на ліки, промислові товари та заклади харчування

Українській бізнес продовжує тренд на безготівку – у серпні кількість встановлених ПриватБанком нових POS-терміналів зросла на 6 тисяч.

Обсяги оплат картками в малому бізнесі продовжує зростати вже четвертий місяць поспіль – у серпні малий бізнес та підприємці продали товарів та послуг за безготівку на 2,1% більше, ніж у липні. Безготівковий товарообіг в національних торгових мережах за останній місяць зріс на 1,8%.

За даними статистики ПриватБанку, загалом оплати покупок банківськими картками в мережі POS-терміналів банку у серпні в порівнянні з липнем зросли на 5,5%. У серпні українці менше витрачали на харчі – в порівнянні з липнем обсяги оплат картками в продуктових магазинах впав на 4%. Втім, частка витрат на їжу в загальних карткових витратах складає понад 45%.

Майже на 10% зменшилися обсяги безготівкових витрат на пальне. На 4% зменшилися витрати українців на купівлю електроніки та побутової техніки. У той же час витрати на ліки та медичні товари у серпні зросли на 4%, також українці на 3% більше витрачали на промислові товари, одяг та взуття, та на 2,3% більше – на кафе і ресторани.

Система Orphus Поделиться на fb