Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрили просвітницький центр PHYSІCAL EDUCATION

PHYSІCAL EDUCATION.info.hab – регіональний просвітницький центр в галузі фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, створений на базі Полтавського національного педагогічного університеу імені В. Г. Короленка.

Освітній мультифункціональний портал, заснований з метою здійснення просвітницької діяльності та створення сприятливих умов для професійного становлення і вдосконалення здобувачів вищої освіти, учителів, тренерів, науковців, надає широкі можливості для формальної, неформальної та інформальної освіти в галузі фізичного виховання, спорту та здоров’я людини.

Ідея створення освітнього хабу запропонована кафедрою теорії й методики фізичного виховання, адаптивної та масової фізичної культури Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та ГО “Просвітницькі новації прогресивної України”.

Як зазначають координаторки освітнього хабу професорка Оксана Корносенко та доцентка Оксана Даниско, діяльність сучасного всеукраїнського просвітницького центру спрямована на практичне здійснення наукового та навчально-методичного збагачення зацікавлених осіб, шляхом інформування про запровадження новаторських наукових теоретичних концепцій і практичних проєктів, програм і технологій; проведення освітніх заходів: конференцій, лекцій, семінарів, вебінарів, круглих столів, консультацій, практичних тренінгів тощо; спортивних заходів: змагань, турнірів, практичних майстер-класів, а також соціально-культурних та нетворкінгів за участю вітчизняних і міжнародних експертів, провідних науковців, викладачів, представників громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

Освітній хаб – це також креативний простір для підвищення кваліфікації за сертифікатною програмою “Інноваційні технології в освіті та спорті”, можливість отримати актуальні знання та найзатребуваніші навички на ринку праці.

Регіональний просвітницький центр PHYSІCAL EDUCATION.info.hab з комфортними умовами та необхідними технічними ресурсами для реалізації проєктів прогресивних, креативних експериментаторів та імплементаторів освітніх змін забезпечить всебічну підтримку освітян, фахівців фізкультурно-оздоровчої, спортивно-масової та реабілітаційної спрямованості, сприятиме підвищенню ролі фізичної культури та спорту, здорового способу життя серед різних верств населення, залученню молодіжних та дитячих громадських організацій до проведення заходів з підвищення оздоровчої рухової активності населення, підтримки дітей з особливими освітніми потребами.

За співпраці з Управлінням молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації, Департаментом освіти Полтавської міської ради, управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області, а також з провідними закладами вищої освіти України інформаційний освітній хаб розвиває ідею становлення єдиного і відкритого освітньо-наукового та культурного простору для задоволення суспільних інтересів.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb