Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві облаштовують побут вимушених переселенців

З початку повномасштабного вторгнення рф Полтавський університет економіки і торгівлі прийняв на своїй базі понад 3000 осіб. Наразі у чотирьох гуртожитках університету постійно проживає 420 осіб з числа внутрішньо переміщених, які, окрім житла отримують безкоштовні гарячі обіди кожного дня та організовану гуманітарну допомогу.

У співпраці з ГО “Центр освіти дорослих Полтавщини” в рамках проекту “Облаштування побуту тимчасово переміщених осіб у Полтавському регіоні”, що здійснюється за з підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та CARE Deutschland в рамках грантової програми “Гуманітарна солідарність” було здійснено закупку необхідного обладнання для облаштування побуту переселенців, які проживають в гуртожитках університету.

Упродовж двох місяців в ПУЕТ працювало відділення Реєстрації ВПО для надання грошової допомоги Агенством ООН у справах біженців (УВКБ) ООН в рамках проекту Благодійного фонду “Право на захист”. А в медичному пункті університету внутрішньо переміщеним особам та людям вразливих категорій надавали консультативну медичну допомогу лікарі-волонтери Благодійного фонду Великобританії “UK-med”.

За підтримки DVV International в Україні організовують навчання з надання першої домедичної допомоги, залучивши до навчання працівників Міжнародної організації Червоний Хрест.

Організовуємо навчання з підпримництва для ВПО у рамах проекту “Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ” за ініціативи КО “Інститут розвитку міста” Полтавської міської ради при підтримці Integrated Urban Development in Ukraine, що впроваджується німецькою урядовою компанією “Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за фінансової підтримки урядів Німеччини та Швейцарії.

“Команда ПУЕТ постійно організовує досвілля та проводить практичні заняннтя для для дітей та молоді-переселенців. Ми продовжуємо нашу роботу та завжди відкриті до співпраці та кооперації. Висловлюємо вдячність команді ПУЕТ та усім небайдужим, хто приєднується з допомогою для вимушених переселенців”, – розповіла директор Навчально-наукового інституту проектів та іновацій ПУЕТ Інна Пахомова.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb