Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві для чотирилапих бійців шиють бронежилети

Діяльність волонтерської ініціативи “Майстерня_пані_З” за місяці ескалації війни виросла з маленького виробництва до потужного проєкту, що забезпечує найрізноманітніші потреби військових. Від панамок до бронежилетів, рюкзаків і тактичних розгрузок.

Долучилась величезна кількість небайдужих рук, голів і сердець – логістики, постачальники техніки, фурнітури й матеріалів. Робітники мало не в чергу стоять, аби стати до лав цього незвичного виробництва. Адже тут цікаво і креативно, потужно і драйвово, щодня є зворотній зв’язок із ЗСУ, які оперативно корегують дизайн і потреби.

А нині в майстерні лагодять нову річ – захист для чотирилапих бійців.

“Приходив Річі. Наміряв наш собачий бронік. Сказав, що норм. Отже, у нас пропозиція до служб, які мають таких бійців, що потребують захисту, працюючи з вибухівкою. Це наш волонтерський проект. Маємо матеріали, розробку і спеціалістів. Все пошиємо безкоштовно. Від вас – матеріал на балістичні пакети (підказка – вони є в старих бронежилетах). Руслан Калина, дякую за допомогу в цьому проекті. І пам’ятайте, все, що ми робимо, зроблено з люттю”, – написала на своїй фейсбук-сторінці засновниця майстерні Олена Запорожан.

Зв’язатися з виробництвом можна за телефоном +380 50 281 1055.

Марія Бойко

Фото: з фейсбук-сторінки Олени Запорожан

фото в топі новини ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb