Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді облаштують пункти обігріву

На засіданні штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду в умовах воєнного стану обговорили детальний план на випадок кризових ситуацій. Зокрема, буде організовано декілька пунктів обігріву.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За словами керівника штабу, першого заступника міського голови Олександра Острянина, відповідна підготовка до належного проходження опалювального сезону в громаді почалася ще з червня місяця. Комунальні підприємства виконали заплановані роботи та визначили потреби для безперебійної роботи на випадок аварійних ситуацій.

“Всі розуміють, що росія продовжуватиме енергетичну війну, руйнуючи стратегічні об’єкти енергетики. Тому в громаді готуються до будь-яких сценаріїв проходження опалювального сезону,” – сказав Олександр Острянин.

Як зазначив заступник міського голови Сергій Швайка, пункти обігріву планують облаштувати у приміщеннях на підприємствах різної форми власності та установах з альтернативними видами паливами, лікувальні заклади і навчальні та заклади культури, де можна одночасно розмістити велику кількість людей. Визначені пункти обігріву будуть забезпечуватися генератором, щоб можна було також підзарядити телефони, ліхтарі. Для освітлення використовуватимуть акумуляторні ліхтарі. На кожен пункт обігріву передбачено по одній чи дві буржуйки, які забезпечать опалення приміщень площею близько 200 квадратних метрів.

Читайте також: У Полтаві облаштують колективні центри обігріву громадян

Під час засідання було узгоджено формування резервів необхідного обладнання та матеріалів для проведення аварійно-відновлювальних робіт й створення запасу мобільного обладнання та альтеративного палива, що дозволить оперативно реагувати на виклики для вирішення проблем з проходженням опалювального сезону 2022-2023 року.

Фото: Миргородська міськрада

Система Orphus Поделиться на fb