Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У медичному виші Полтави діє унікальний музей

Нинішній тиждень для народного музею історії ПДМУ розпочався приємною подією, подарунком від проректора ЗВО з навчальної роботи, професора Давида Аветікова, рідкісним альбомом 10-го випуску лікарів-стоматологів Харківського стоматологічного інституту 1936-1940 рр.. Цей безцінний експонат поповнив демонстраційну експозицію музею.

Збирати, зберігати, досліджувати й популяризувати історію цивілізації, країни, університету – це місія, яку можна частково реалізувати у демонстрації тематичних музейних експозицій, як дієвого засобу від «забудькуватості», а музейні експонати можуть «розговоритись» на дуже цікаві теми. Пошуково-дослідницька робота допомагає знайти такі унікальні предмети. Вагомий внесок у роботу зі збору музейних експонатів роблять адміністрація та співробітники університету.

“Висловлюємо подяку за передані унікальні експонати професору Таїсії Скрипніковій, професору Андрію Скрипнікову та професору Петру Скрипнікову. За надані архівні фото висловлюємо подяку професору Вірі Куроєдовій, а також науковому відділу університету. За наданий стоматологічний інструментарій доценту Світлані Коломієць. Разом ми збережемо традиції, історію та надбання країни, університету і вищої стоматологічної школи України”, – зазначила подію завідувач народного музею історії ПДМУ Таміла Дашевська.

Марія Бойко

Фото: ПДМУ

Система Orphus Поделиться на fb