Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляцькій громаді працюватимуть п’ять стаціонарних відділень “Укрпошти”

Чотири – у сільській місцевості. По інших сільських населених пунктах курсуватимуть одинадцять автомобілів «Укрпошти», які діятимуть як пересувні.

Як повідомляє Кобеляцька громада, зі слів представників Укрпошти на території Кобеляцької громади працюватимуть п’ять стаціонарних відділень. Чотири – у сільській місцевості: Світлогірське, Придніпрянське, Орлик та Озера, і одне міське – у Кобеляках. По інших сільських населених пунктах курсуватимуть одинадцять автомобілів «Укрпошти», які діятимуть як пересувні.

«При впровадженні пересувних відділень поштового зв’язку у кожний населений пункт за визначеним графіком приїжджатиме поштова машина, яка у точці присутності, (визначеній спільно з місцевою владою, наприклад, приміщення діючих відділень поштового зв’язку, кімнати в адмінприміщенні), надаватиме абсолютно весь спектр поштових, логістичних та фінансових послуг. А з 2022 року планується пересувні відділення обладнати терміналами 3 в 1. Це значить, що пересувне відділення Укрпошти також буде надавати фінансові послуги: поповнення/зняття готівки з картки, перекази на картку тощо», – йдеться у повідомленні.

Система Orphus Поделиться на fb