Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадяцькому коледжі культури і мистецтв привітали першокурсників

Талановитих, драйвових, артистичних та енергійних студентів, які щойно переступили поріг Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського, дружно зустріла студентська родина спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Старшокурсники підготували захід, з великою кількістю жартів, танців, пісень та розваг.

У гумористичній формі продемонстрували, що студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує досягати найбільших успіхів.

«Дорогі наші першачки! Щиро вітаємо вас із вступом. Театральна справа – це не просто професія, це – життя. Говорять, якщо людина хоч раз отримала оплески, стоячи на сцені, вона більше з неї не зійде ніколи. Бажаємо, щоб ваші мрії та поставлені цілі здійснювалися. Набирайтеся сил і терпіння для досягнення поставленої мети! Будьте здорові, щасливі та завжди усміхайтесь! Щиро бажаємо вам плідного навчання, незабутніх вражень, оптимізму, нових звершень та перемог. Все буде Україна!» – привітав нових студентів директор Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського Анатолій Насменчук.

Фото – Гадяцький коледж культури і мистецтв ім.І.П.Котляревського.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb