Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Разом до Перемоги: в Оржицькій громаді зібрали понад 390 тисяч гривень на підтримку ЗСУ

Наприкінці серпня завершився цикл благодійних концертів “Разом до Перемоги”, які проходили в Оржиці та в усіх старостинських округах громади. Загальна сума, яку вдалося зібрати на потреби армії – 391 тисяча 689 гривень.

Про це повідомили в Оржицькій селищній раді.

“Ми вдячні усім жителям та гостям громади за кожну гривню, пожертвувану для наших хлопців. Таким чином кожен з вас доторкнувся до тієї великої Перемоги, яка чекає на нас у майбутньому. Зібрані кошти уже працюють, ми про це писали неодноразово. Було закуплено радіоелектронне обладнання, тактичні наколінники та перчатки, рюкзаки, ремінно-поясні системи, каремати”, – йдеться у повідомленні.

Після завершального благодійного концерту в Оржиці, приуроченому Дню Незалежності України, до селищної ради надійшло ще дві посилки, у яких – все необхідне для наших захисників, а саме ремінно-поясні системи, аптечки, спальні мішки, каремати різних видів, тактичні рюкзаки, наколінники, перчатки, та турнікети.

“Все, що купується за благодійні кошти, оперативно передається нашим бійцям. Із останнього отримання вже було передано воїнам спальні мішки, каремати, наколінники, аптечки тощо. Із загальної суми зібраних коштів уже витрачено більшу половину – 258 тисяч 26 гривень. Допомогу отримали понад 80 військових із Оржицької громади, за останній місяць – це жителі Оржиці, Онішок, Чевельчі, Тарасівки, Чутівки, Маяківки та Зарогу”, – зазначили у селищній раді.

Окрім речей, які було закуплено за кошти, зібрані під час благодійних концертів, наші бійці отримують допомогу і від інших донорів.

Фото: Оржицька селищна рада

Система Orphus Поделиться на fb