Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські аудитори протягом січня – серпня 2022 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 45 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області за результатами проведених заходів державного фінансового контролю впродовж січня-серпня 2022 року виявили втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму майже 346 млн грн.

Джерело: Пресслужба Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області

На виконання вимог аудиторів об’єкти контролю забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 44,7 млн грн.

За підсумками проведених державних фінансових аудитів, з початку 2022 року, упереджено втрат фінансових та матеріальних ресурсів через неефективні управлінські дії або рішення на суму 44,6 млн грн.

Правоохоронним органам передано матеріали 29 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 9  досудових розслідувань, до кримінальних проваджень долучено матеріали 9 заходів, вручено 36 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення законодавства про закупівлі 3 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами заходів державного фінансового контролю прийняли 21 управлінське рішення та прийняли до виконання 49 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

Система Orphus Поделиться на fb