Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Недільний рейв на підтримку бійців 53-ї ОМБР імені Володимира Мономаха

В Полтаві провели недільний рейв на підтримку бійців 53-ї ОМБР імені Володимира Мономаха. Це бригада добровольців, які з початку повномасштабного пішли на фронт, проте на жаль повернулось тільки двоє бійців. Вони пройшли реабілітацію і зараз знову їдуть в гарячі точки, тому громадська організація «Полтавський трамвай» отримала завдання забезпечити бійців тепловізором. 

Організаторка заходу, Анастасія Мацько, давно планувала провести такого роду вечірку, а тут ще такий привід. Головною фішкою вечора було те, що сам рейв відбувався у бункері – як то диктують реалії нашого життя.

«Найважче було отримати дозвіл на проведення в обласній адміністрації, це зайняло десь два тижні. Проте дякую, все вдалося. Ми обрали саме це місце через те, що у нас буквально три години на сам захід, і якщо почнеться повітряна тривога, його прийдеться зупинити. А хочеться, щоб люди відпочили, тому бункер став ідеальним місцем».

«Полтавський трамвай» також, як і бригада, сформувався після 24 лютого. Засновники спершу їздили на гарячі точки та прифронтові міста збирали фото та відео матеріали, робили сюжети. Паралельно відвозили необхідні продукти, ліки, інші речі, щоб не їхати пустою машиною. 

Також шукали спонсорів, для купівлі амуніції, влаштовували збори допоки не вирішили організовувати свої івенти. 

Першим був захід «Кіно просто неба», де відбувався збір на Валькірію.

«Я була впевнена, що в Полтаві є трамвай, мені показували рейки, розповідали, що він тут колись був. Та потім я дізналась, що це фейк. І ми вирішили взяти цю назву, щоб щось реалізувати. Тобто таким стьобом «від зворотнього», якщо з трамваєм не вийшло – то у нас точно все вийде. Поки в Україні триває війна, трамвай стоятиме на воєнних рейках». – розповідає Анастасія. 

Завдяки цьому рейву вдалося зібрати понад 16 тисяч гривень, а це третина від того, що було потрібно. Анастасія зізнається, що очікувала набагато менше.

В планах провести ще не один захід, адже ще поки не так холодно, треба ловити момент. Слідкувати за анонсами можна на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/tram.plt/

Система Orphus Поделиться на fb