Полтавські вболівальники у новому сезоні УПЛ не зможуть побачити домашні матчі “Ворскли”
Команда Віктора Скрипника проводитиме свої матчі на Закарпатті.
Про це повідомляє пресслужба команди з Полтави.
«З огляду на ситуацію в країні та безпеку працівників і футболістів клубу визначено основний стадіон «Ворскли» на сезон 2022/2023. Ним стане «Минай-Арена». Мріємо якнайшвидше повернутися до рідного міста», – йдеться у повідомленні.
Довідка. «Стадіон Минай» — головний стадіон у селі Минай. Домашня арена для місцевого футбольного клубу «Минай».
Стадіон офіційно функціонує з 9 червня 2018 року. «Минай-Арена» вміщає 1312 вболівальників. Проте рекорд відвідуваності — 3100 вболівальників на матчі 1/8 фіналу Кубку України з київським «Динамо», що відбувся 31 жовтня 2018 року.
На території стадiону розташованi два футбольні поля: розміром 105х68 (ігрове) та 98х50 м (тренувальне). Є роздягальні, VIP-сектор, прес-центр, а також сучасне табло розміром 6 на 3 метрів.