Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина готова до старту навчального року в різних форматах, – Дмитро Лунін

Полтавська область готова до старту навчального року в різних форматах.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

 

Він наголосив, що форму навчання обирають батьки. Крім того, онлайн зможуть вчитися і наші діти, які за кордоном.

“Війна зробила так, що класи та коридори шкіл давно не чули дитячого гомону та сміху. Але наші військові воюють зараз, щоб ви могли вчитися, ведуть бій за кожен урок, вони боряться за кожного “першачка”, вони закривають собою кожного випускника, і ми маємо віддячити їм гарними знаннями. В Полтавській області школи вже готові до навчального року. Як і вся країна, ми будемо ретельно оберігати наше найцінніше – дітей. Наші дітки знову будить вчитися у школах, де це можливо, вдома, якщо так безпечніше. Онлайн зможуть вчитися і наші діти, які за кордоном. Уся влада області готова, вчителі готові, школи готові, укриття готові”, – наголосив Дмитро Лунін. 

Раніше начальник ОВА повідомляв, що основна форма навчання буде змішана. Зокрема, 1 вересня майже половина шкіл Полтавщини розпочнуть навчальний рік у режимі paperless. Наразі до цієї системи долучилися 52 школи. Ще 206 раніше впровадили інші платформи в навчальний процес.

Нагадаємо, навчальний процес у кременчуцьких школах розпочнуть у дистанційному режимі. У школах Полтавської громади День знань рекомендують провести дистанційно

Система Orphus Поделиться на fb