Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

Полтавець встановив новий рекорд книги рекордів Гіннеса з підтягування на одній руці

За 60 хвилин, які були відведені правилами, Віталій Шовкопляс зумів підтягнутися 273 рази.

Сьогодні, 14 серпня, в одному з лісових масивів області полтавець Віталій Шовкопляс намагався перевершити одне з досягнень книги рекордів Гіннеса. За годину переможець Кубка Світу з воркауту мав підтягнутися на одній руці понад 220 разів.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vitaliy Shovkoplyas (@vitaliyshovkoplyas)

«Це сумарна кількість підтягувань на праву та ліву руку. До цього рекорд складав 220 підтягувань, який встановив два роки тому італієць Тадзіо Ільбйондо.
Як виникла ідея створення рекорду? Мій друг з Харкова працював на дистанції Ironman, а паралельно тривав збір на ЗСУ, а Віталій запропонував паралельно створити свій івент, у якому він хотів встановити новий рекорд, — розповів підопічний рекордсмена Богдан Лисяк.

Попри той факт, що розташування місця, де мав встановлюватися новий рекорд, ніде не оприлюднювалось, підтримати спортсмена прийшли друзі та знайомі. У підсумку, Віталій Шовкопляс перевершив тепер вже старе досягнення за 13 хвилин до завершення відведеного правилами часу та продовжив далі підтягуватися.

Відтепер новий рекорд книги рекордів Гіннеса з підтягування на одній руці становить 273 рази.

«Ще три роки тому у мене з’явилося бажання встановити рекорд. Так, я підтримував потрібну форму, але були травми, які не дозволяли повноцінно готуватися десь понад рік.
Цього ж року мені вдалося повністю відновитися від минулих пошкоджень, почав потроху підтягуватися, відчув впевненість у тому, що зможу встановити рекорд.

Зараз багато кому потрібна допомога та підтримка, значна кількість людей знаходиться на передовій. Тому ми також вирішили розпочати збір коштів для ЗСУ та всім тим, кому потрібна допомога. Це також додавало більше мотивації для досягнення мети. Важливіше було зробити рекорд заради підтримки людей, бо я знав, що сам рекорд Гіннеса переб’ю. Слава Богу, все сьогодні вийшло. Збір коштів ми триває до закінчення доби.

Я тренуюся з 12 років, займався різними видами спорту, але перекладина та бруси – це моя основа, був чемпіоном світу та встановлював різні рекорди.

Перед стартом я ставив максимально високу планку для себе у 300 підтягувань, але руки почало так «зривати», що м’язи вже не могли повноцінно працювати, але 273 – це дуже добрий старт для мене», – зазначив Віталій Шовкопляс.

Система Orphus Поделиться на fb