Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як корисно та змістовно провести час з дитиною у Полтаві

Команда проєкту “Разом” запрошує долучитися до сімейного дозвілля у форматі творчих майстер-класів, як чудової можливості помайструвати з дерева своїми руками разом усією родиною. І це не лише для татусів, матусі бувають не менш вправними. Розклад майстер-класів на вихідні анонсують на сторінках соціальних мереж Facebook та Instagram, де протягом тижня, ведеться запис.

Ініціював проєкт Євген Рочев.

Створений виріб можна забрати з собою. Для відвідувачів, хто завітав вперше – ознайомча екскурсія виробництвом “Verba”.

На початку роботи, кожен учасник отримує індивідуальні засоби безпеки та проходить інструктаж. У стінах майстерні, кожен може взяти до рук шуруповерт, шліфувальну машинку та електролобзик – ознайомитися з їх принципами роботи; інструменти – контактні.

Усі учасники отримують заготовки деталей, матеріали та інструменти, необхідні для виготовлення. Тривалість майстер-класу від 2 годин, все залежить від складності виробу та процесів виготовлення. За допомогою фахівців команди Дмитра Кочубея та Оксани Рись реалізовуються творчі проекти відвідувачів – селфі-лампа, свічник, меч, лампа Едісона, модель літака “Мрія” та безпілотника “Байрактар”.

“Мій син Тимур, якому 8 років, обожнює щось створювати своїми руками. Вдома – це лего, картонні коробки, палички та інші підручні матеріали. І ось ми познайомилися з класною майстернею @Razom_poltava! Це місце, де можна провести цікаво та корисно час зі своєю дитиною, а також своїми руками зробити неймовірний виріб з дерева. Всі вироби дійсно круті, тому що їх розробляють талановиті майстри. Ми уже стали постійними відвідувачами майстерні. @Razom_poltava – це любов назавжди”, – зазначила Неля Кулик.

З жовтня по грудень 2021 року студія долучалася до “Спаського двіжу” та “Різдвяної майстерні” – проєктів Містохабу. 2 липня брали участь у благодійному ярмарку “Об’єднані”, цей фандрайзинговий захід був спрямований на збір коштів для наших захисників та захисниць.

“У майстерні можна провести із дитиною кілька годин з користю, навчитись робити щось власноруч, розвити конструкторські навички і ще багато чого. І на цьому відвідування не закінчується, тому що всі вироби у нас не просто збирають пил на полицях, ми ними активно користуємось: годівничку для птахів повісили надворі й годуємо їх, світильник вмикаємо вночі, літаком, краном і байрактаром малий бавиться, в скриньку складає свої дитячі скарби. З великою радістю дитина ходить на майстер-класи – і з такою ж радістю демонструє гостям свої творіння. Це дуже класна ідея сімейного відпочинку”, – переконана Олена Вовк.

Марія Бойко

Фото: Razom_poltava

Система Orphus Поделиться на fb