Полтавщина Суспільство

У Скороходівській громаді відбувся благодійний матч

Свій черговий – уже шостий! – матч в рамках суперсерії з підтримки ЗСУ команда полтавських спортивних журналістів (ПСЖ) провела в Первозванівці – чудовому селі давно знаному на Полтавщині своїми футбольними традиціями. Місцева «Вікторія» неодноразово ставала переможцем та призером різних обласних і республіканських змагань, а село прославилося й тим, що кілька років тому поруч зі стадіоном тут відкрили єдиний в Україна пам’ятник футбольному м’ячеві!

Цього разу суперниками полтавських спортивних журналістів стали ветерани футболу Скороходівської громади. Утім це був не просто футбол! Господарі організували справжнє свято для жителів села й гостей. Учасників матчу і глядачів радували місцеві юні таланти, присутніх привітав заступник голови Скороходівської селищної ради Юрій Петренко, капітанам команд вручили короваї. Під звуки Державного Гімну вони підняли прапор України, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять героїв, які загинули у боях з російськими агресорами.

Сам матч розпочався атаками гостей. У попередніх матчах вони вже встигли награти оптимальний склад команди, певну стратегію і тактику на кожну гру, тож і цього разу буквально трощили оборону господарів. У притаманному собі стилі – ударом головою з кутового – відрив рахунок один із кращих бомбардирів ПСЖ Юрій Мороз. Після проходу правим краєм Денис Дубенський подвоїв рахунок, а невдовзі Владислав Шматко послав у ворота і третій гол. Один гол господарі відквитали, однак під завісу тайму Сергій Токар знову довів розрив до трьох м’ячів. 4:1 на користь ПСЖ – з таким рахунком і закінчився перший тайм.

Всі прекрасно розуміли, яке складне завдання стоїть перед господарями у другому таймі. Та вони не знітилися й за палкої підтримки глядачів протягом другої частини матчу намагалися атакувати. І їм таки вдалося скоротити рахунок до мінімуму! Але не більше… Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу ПСЖ з рахунком 4:3. У складі господарів голи забивали: Артем Тараненко, Артем Тарасенко і Володимир Тиркало.

Команди щиро вдячні палкому прихильнику футболу, аграрію і меценату Олексію Івановичу Порохні за організацію матчу. У порівнянні з попередніми поєдинками цієї серії зібрано рекордну суму грошей, що засвідчує й патріотизм жителів Первозванівки, які активно підтримали даний захід. Кошти передали телекоментатору, гравцю ПСЖ Олександру Тингаєву, який нині служить в ЗСУ – для потреб його підрозділу.

Після матчу у Первозванівці в активі ПСЖ три перемоги, дві поразки й одна нічия. А наступну гру команда проведе в селищі Мартинівка колишнього Карлівського району.