Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Карітас Полтава” провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги ще у двох громадах Полтавщини

Благодійний фонд “Карітас Полтава” провів реєстрацію на програму виплати грошової допомоги у Білоцерківській та Великосорочинській громадах.

Про це повідомив у своєму telegram-каналі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький.

“Співпраця між Полтавською обласною радою та Благодійним Фондом “Карітас Полтава” є важливою підтримкою для людей, які знайшли прихисток в громадах області. У такий нелегкий для України час головне – це підтримка один одного і єдність”, – зазначив Олександр Біленький.

В межах підписаного Меморандуму учасниками програми вже стали: Петрівсько-Роменська, Сергіївська, Зіньківська, Краснолуцька, Великобудищанська, Решетилівська, Шишацька, Опішнянська, Градизька, Оржицька, Ланнівська, Новосанжарська, Котелевська, Семенівська, Глобинська, Лохвицька,  Диканська та Миргородська громади.

Відповідно до інформації від БО «Благодійний фонд “Карітас Полтава”, розраховувати на грошову допомогу можуть вразливі верстви населення: вагітні, люди з інвалідністю, багатодітні родини, самотні, важкохворі, одинокі батьки. Сума грошової виплати на одну особу становитиме 6 660 грн.

Система Orphus Поделиться на fb