Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для миргородських поліцейських провели тренінг із тактичної медицини

Знаннями із надання невідкладної допомоги з поліцейськими Миргородського райвідділу поліції ділився військовий парамедик Андрій, який пройшов курс бійця-рятувальника за стандартами Оборонної Агенції охорони здоров’я США.

Про це повідомили у поліції Полтавщини.

Під час двогодинного тренінгу із тактичної медицини поліцейські навчалися рятувати життя громадян та колег-побратимів, застосовуючи новітні медичні засоби під час бою. Поліцейські удосконалили практичні вміння із зупинки кровотечі, прочищення дихальних шляхів за допомогою медичних трубок, розпізнавання і боротьби з ознаками пневмотораксу, ведення тактичного огляду пораненого у бойових умовах та його безпечна евакуація.

Боєць-рятувальник зазначив, що починати потрібно з правильного огляду тіла, а розпізнавши симптоми, важливо надати медичну допомогу до того, як поранений потрапить до рук фахівців.

“Навички допомогти людині під обстрілами та уміння комунікації з потерпілим не менш важливі, ніж уміння тримати зброю. Такі дії, як зупинка масивної кровотечі, перевірка стану дихальних шляхів, запобігання гіпотермії чи розпізнання травми голови мають бути відпрацьовані до автоматизму. Значний відсоток поранених гинуть від втрати крові та шоку. Існує поняття «золотої години» – це 60 хвилин після поранення. Якщо протягом першої години після поранення буде надана повноцінна медична допомога, це врятує життя 90% постраждалих бійців. Сподіваюся, що набуті знання та навички дозволять мінімізувати людські втрати внаслідок поранень на полі бою, а вміння своєчасно надати медичну допомогу врятує не одне життя”, – розповів Андрій.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb