Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві попрощалися з сімома воїнами, які загинули обороняючи Україну від окупантів

21 червня біля Свято-Успенського собору прощалися із сімома військовими, які загинули на війні з російськими окупантами.

Панахиду розпочали близько 10:00. Полтавці прийшли віддати останню шану Захисникам України.

Старший сержант Руслан Іванович Мороз (1981 р.н.) загинув внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Старший солдат Андрій Вікторович Клименко (1970 р.н.) внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Головний сержант Сергій Васильович Улянко (1978 р.н.) загинув внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Солдат Костянтин Миколайович Васильченко (1986 р.н.) загинув внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Старший солдат Роман Юрійович Пономаренко (1994 р.н.) загинув внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Старший солдат Андрій Валерійович Тихоненко (1996 р.н.) загинув внаслідок артилерійського обстрілу окупантів в районі населеного пункту Цапівка Богодухівського району на Харківщині.

Солдат Юрій Григорович Тимошенко (1979 р.н.) загинув у районі населеного пункту Новолуганське Донецької області.

Нагадаємо, на війні з російськими окупантами загинув пирятинець Андрій Полєвик. 20 червня біля Свято-Успенського собору прощалися із військовим Ігорем Новіковим, який загинув на війні з російськими окупантами. 

Система Orphus Поделиться на fb