Ви тут:
Суспільство Україна 

“Вперше було дві доби справжнього припинення вогню”, – Зеленський про евакуацію з Маріуполя

1 травня розпочалася евакуація мирного населення з “Азовсталі”. Близько сотні українців, серед яких діти, жінки, люди похилого віку, уже їдуть на підконтрольну територію.

Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні наприкінці 67-го дня війни.

“Сьогодні нам нарешті вдалося розпочати евакуацію людей з “Азовсталі”. Вперше за всі дні війни запрацював цей життєво необхідний коридор. Вперше було дві доби припинення вогню на цій території. Вдалося вивезти вже понад сто цивільних – насамперед жінок, дітей, які рятувалися від бойових дій саме там. Саме на “Азовсталі”. Враховуючи всі складнощі процесу, перші евакуйовані прибудуть у Запоріжжя завтра вранці. Дай Бог, щоб усе це не зірвалося!”, – зазначив він.

Як писали раніше “Новини Полтавщини”, евакуацію мирного населення Маріуполя з інших районах міста, окрім “Азовсталі”, перенесли на понеділок, 2 травня.

Володимир Зеленський також подякував усім причетним, хто брав участь у порятунку людей.

“Я вдячний усім, хто брав участь у підготовці порятунку людей і хто забезпечує цей гуманітарний коридор. Вдячний кожному й кожній, хто домовлявся. Ірині Верещук, яка є координатором цього процесу. Вдячний нашій розвідці. Нашій команді – Давиду, Андрію. А також партнерам, які долучилися й змогли допомогти, зокрема з ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста”, – зазначив він.

Система Orphus Поделиться на fb