Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кобеляках тимчасовим переселенцям за добу видали 2251 продуктовий набір

На теренах області громади у середньому видавали по 1 500 продуктових наборів за день.

Як розповіли у міській раді Кобеляк, з 27 квітня Полтавська ОВА розпочала видавати гуманітарну допомогу громадам. На теренах області громади у середньому видавали по 1 500 продуктових наборів за день.

Проаналізувавши роботу гуманітарного штабу Кобеляцької міської ради, який працював 16 травня 2022 року виявилось, що цього дня було видано 2 251 набір, що є рекордним показником по Полтавській області.

«Була правильно організована та налагоджена робота команди працівників. Одні відповідали за пропускну систему, другі – за роботу зі списками. Треті – були залучені безпосередньо на видачі продуктових наборів (чоловіча частина). Вага одного пакунку складала понад 10 кг. Загалом, на видачі продуктових наборів було залучено близько 60 осіб у двох змінах.
Толерантно та дисципліновано також поводилися внутрішньо переміщені особи, які терпляче чекали своєї черги, за винятком десятка людей, які намагалися внести певний безлад у роботу штабу. Та, врешті-решт, вони були вдячні за швидку роботу працівників та за отриману допомогу.
Дякую усім внутрішньо переміщеним особам за розуміння, а працівникам – за злагоджену та відповідальну роботу по видачі продуктових наборів.
До кінця цього тижня буде відомо про отримання решти гуманітарної допомоги, яка буде видана внутрішньо переміщеним особам, які не отримали її цього разу. Про дату, час та місце видачі наступної партії продуктових наборів міська рада обов’язково повідомить» – розповів міський голова Кобеляк Олександр Копелець.

Система Orphus Поделиться на fb