Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Сьогодні продуктові набори для переселенців видавали у семи громадах Полтавщини, – ОВА

Обласна військова адміністрація продовжує видавати продуктові набори для переселенців, які живуть у громадах Полтавщини. 4 травня центри видачі працювали у Білицькій, Новоселівській, Гребінківській, Лютенській, Петрівсько-Роменській, Сергіївській та Козельщинській громадах.

Заступники голови обласної військової адміністрації Катерина Рижеченко, Ігор Панченко та Максим Калінін перевірили роботу центрів на місцях, повідомили у Полтавській ОВА.

Катерина Рижеченко відвідала Білицьку та Новоселівську громади, Ігор Панченко побував у Козельщинській, а Максим Калінін – у Сергіївській, Лютенській та Петрівсько-Роменській ТГ.

Щодня перелік громад, де працюватимуть центри, оновлюється. Протягом кількох тижнів продуктові набори отримають переселенці в усіх 60 громадах області.

Нагадаємо, набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як ВПО в управліннях соцзахисту після 24 лютого 2022 року. Один набір – для однієї людини.

Для отримання продуктового набору при собі потрібно мати документ, що посвідчує особу та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Одна людина може отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки про взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Фото: Полтавська ОВА

 

Система Orphus Поделиться на fb