Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Полтавців запрошують взяти участь у проєкті «Відкриті обійми» в обласній бібліотеці для юнацтва

В Україні проходить волонтерський проект «Відкриті обійми», а Хібукі може стати добрим другом для психологічної підтримки кожної дитини. Хібуки-іграшка, яку бібліотекарі отримали від Ізраїльських колег у рамках проекту «Відкриті обійми».

Проєкт створено у перші дні війни психологами Дафною Шарон-Максимов та Ольгою Леймунською. Хібуки в перекладі з івриту означає «обійми», ця іграшка вміє обіймати. Вона є терапевтичною методикою роботи з дитячою травмою. Створив її доктор Шай Хен-Галь у 2006 році під час другої ліванської війни в Ізраїлі. З того часу Хібукі допомагає дітям Ізраїлю, Японії, Америки, переживати травму, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями, а зараз він допомагає дітям України.

У Хібукі, якого в Україні кличуть Собака-Обіймака, є дві книжечки. Одна маленька яка знаходиться в кишені іграшки. Її легко може дістати дитина й роздивитися картинки у вигляді коміксу. Друга – з такими ж яскравими ілюстраціями призначена для тих, хто вже вміє читати або для батьків. У книжечках описана історія Хібукі: хто він такий, звідки приїхав, що він любить, що відчуває і чим може поділитися з вашою дитиною.

«Хібукі допоможе діткам, яким складно переживати травму та свої емоційні стани, впоратися з болем, втратою та руйнуваннями; які з окупованого міста – де велись активні бойові дії; які просто налякана ситуацією, адже малеча не завжди може впоратися зі своїми страхами, тривогами.

Хібукі – Відкриті Обійми – це про материнську любов і турботу! Це іграшка, яка буде обіймати і захищати дитину, даруватиме їй любов і віру що все добре!» – поділилась у фейсбуці ідеєю психологічної програми завідувачка відділом соціокультурної роботи Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Олеся Гончара Наталія Рисенко.

Фото – Полтавська обласна бібліотека для юнацтва ім. Олеся Гончара

Система Orphus Поделиться на fb