Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Полтавська обласна лікарня отримала гуманітарну допомогу з Румунії

16 травня неподалік аптечного складу на території Полтавської обласної клінічної лікарні імені Скліфосовського співробітники закладу із багажника та салону легковика розвантажили більше десятка ящиків цінного вантажу.

Джерело: Полтавський обласний центр громадського здоров’я

Розповідає заступник головного лікаря з хірургічної допомоги обласної клінічної лікарні Олександр Олійник:

«Ще в березні цього року румунські благодійники долучилися до збору коштів для придбання вкрай необхідного нашому закладу медичного обладнання – вакуумних апаратів. Вакуум-терапія застосовується при лікуванні гнійних ран. Вона створює від’ємний тиск навколо рани, щоб активніше відходили некротичні тканини. Це значно прискорює одужання пацієнта. Проте таке обладнання постійно потребує витратних матеріалів. І ось сьогодні маємо чергову партію комплектуючих та витратних засобів, які значно полегшать перебіг лікування пацієнтів на Полтавщині».

Полтавський підприємець Олег Крючко, який доставив цінний вантаж, розповів, що цього разу релігійна громада церкви «РЕМА» з міста Ясси в Румунії стала ініціатором благодійної підтримки. Уже незабаром обладнання буде активно використовуватися для лікування постраждалих, які потребують вакуум-терапії для лікування раневих процесів.

 

Система Orphus Поделиться на fb