Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Полтавщина на другому місці в Україні за кількістю випадків захворювання на COVID-19

Протягом минулого тижня у Полтавській області лабораторно підтвердили 487 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію. За цим показником Полтавщина посідає друге місце в Україні.

Джерело: Полтавський обласний центр контролю та профілактики хвороб

За тиждень найбільше хворих виявили у Карлівському районі – 139, у Машівському – 95, у Кобеляцькому – 91, у Чутівському – 71.

“У Полтавській області показник вище, 35,3 на 100 тисяч населення, область на 2-му місці, ріст за тиждень на 35%. З початку пандемії на 15 травня включно в області захворіло 199012 осіб, померло 4349. В даний час захворюваність стабілзувалась на одному рвні, за тиждень клькість одужалих перевищує кількість нових захїворілих”, – повідомили у Центрі.

В порівнянні з лютим захворюваність спадає.

Також високий показник захворювання спостерігається у Миколаївській та Чернівецькій областях.

Нагадаємо, на період воєнного стану в Україні внесли зміни щодо обмежувальних протиепідеміологічних заходів з метою запобігання COVID-19.

Так, на період воєнного стану в Україні:

▪️ зелений, жовтий, помаранчевий та червоний рівні епідемічної небезпеки поширенням та відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи не застосовуються;

▪️ рекомендується дотримуватися протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19;

▪️ громадянам рекомендовано забезпечити отримання повного курсу вакцинації проти COVID-19;

▪️ не застосовуються норми щодо відсторонення від роботи невакцинованих співробітників тих професій, для яких щеплення проти COVID-19 є обов’язковим.

“Щоб уберегти себе та своїх близьких, необхідно чітко дотримуватися відповідних рекомендацій. Не займайтеся самолікуванням і одразу звертайтеся до сімейного лікаря, якщо відчули симптоми захворювання”, – наголошують сімейні лікарі.

Попри війну в Україні триває вакцинація проти коронавірусної інфекції. 

Система Orphus Поделиться на fb