Ви тут:
Суспільство Україна 

Ми використовуємо всі можливості, щоб урятувати наших людей, – Андрій Єрмак про евакуацію з “Азовсталі”

Офіс Президента використовує всі можливості, тривають переговори з багатьма світовими лідерами, щоб урятувати цивільних та військових з “Азовсталі. Президент Зеленський особисто працює 24/7 над цим питанням.

Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв’ю телеканалу CNN, повідомили в Офісі Президента.

“Наші військові на “Азовсталі” заблоковані та перебувають під постійним масованим бомбардуванням з боку російських сил. Ми використовуємо всі наші можливості, ведемо переговори з багатьма світовими лідерами, щоб урятувати наших людей. Для нас це дуже важливо. І Президент Зеленський особисто працює 24/7 над цим питанням”, – зазначив він.

Керівник Офісу Президента висловив подяку ООН за зусилля щодо евакуації цивільних із заводу “Азовсталь”.

Андрій Єрмак також наголосив на необхідності посилення санкційного тиску на Росію з метою спонукання її до мирного врегулювання.

“Якщо ця жахлива війна продовжиться і кожного дня Росія вбиватиме українців та руйнуватиме міста, то це буде свідчити, що наявних санкцій недостатньо”, – наголосив він.

Керівник Офісу Глави держави нагадав, що міжнародна експертна група, яку очолює він та екс-радник Президента США з питань національної безпеки Майкл Макфол, активно працює над оцінкою чинних санкцій та пропонує нові.

Читайте також: Ведемо переговори лише про 38 важкопоранених бійців, – Верещук про евакуацію з “Азовсталі”

За словами Андрія Єрмака, фахівці підготували документ, який містить рекомендації щодо дій в енергетичному секторі. Йдеться про повне ембарго на російські енергоресурси, насамперед нафту. Він зауважив, що з початку повномасштабної війни Росія, за офіційними даними, отримала з продажу енергоносіїв понад 65 млрд дол. США.

Фото: Офіс Президента

Система Orphus Поделиться на fb