Ви тут:
Суспільство Україна 

Ведемо переговори лише про 38 важкопоранених бійців, – Верещук про евакуацію з “Азовсталі”

Наразі тривають перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з Азовсталі в обмін на полонених росіян. Мова йде про 38 важкопоранених (лежачих) бійців.

Про це повідомила Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.

“За дорученням Президента ми ведемо дуже складні перемовини щодо евакуації важкопоранених бійців з Азовсталі в обмін на полонених росіян. Для ясності: зараз ми ведемо переговори лише про 38 важкопоранених (лежачих) бійців. Працюємо покроково. Обміняємо 38 важких, потім будемо рухатись далі. Зараз немає перемовин про обмін 500 або 600 людей, про що повідомляють деякі ЗМІ”, – зазначила Ірина Верещук.

Також закликала утриматись від публічних коментарів політиків, журналістів та громадських діячів щодо змісту переговорів.

“Я дуже прошу. Йдеться про життя людей. Утримайтеся від публічних коментарів про те, чого не знаєте. Якщо все вийде і ми витягнемо людей, потім робіть, що хочете. А зараз прошу бути відповідальними та не заважати”, – зазначила Ірина Верещук.

Система Orphus Поделиться на fb