Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

Внаслідок ракетних ударів Кременчуцька ТЕЦ зруйнована, – Лунін

Увечері 24 квітня окупанти завдали дев’ять ракетних ударів про промислових об’єктах Кременчука – нафтопереробному заводу та ТЕЦ. 

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін в коментарі каналу “Київ” повідомив, що пожежі на обох підприємствах, які виникли внаслідок ракетних ударів, локалізували. А ТЕЦ зруйнована. 

“Це вже вдруге, коли обстріляли нафтопереробний завод у Кременчуці. Також зруйнували ТЕЦ, яка забезпечує місто теплом, гарячою водою. На жаль, одна людина загинула, сім осіб постраждали, мають поранення різного ступеня тяжкості. НПЗ і так не працювало через попередні обстріли. ТЕЦ зруйнована, зараз не має можливості встановити рівень руйнування. Тривають пожежі на обох підприємствах, рятувальники працюють, пожежі локалізовано, але ще повністю не загасили”, – прокоментував Дмитро Лунін. 

Згодом начальник Полтавської ОВА повідомив у своєму телеграм-каналі, що пожежу на Кременчуцькому НПЗ ліквідували сьогодні, близько 10-ї години ранку. 

Також Дмитро Лунін розповів, що з початку війни вторгнень окупаційних військ в область практично не було, лише в кілька населених пунктів на півночі регіону заходили війська окупантів.

“Зараз ситуація контрольована, займаємось налагодженням оборони в області. На сьогодні 143 тисячі переселенців перебувають у Полтавській області, займаємось облаштуванням переселенців, зараз вже 90% таких місць зайнято і відправляємо гуманітарну допомогу на Сумщину та Харківщину”, – розповів Дмитро Лунін. 

Нагадаємо, увечері 24 квітня пʼять російських ракет вдарили по обʼєктах інфраструктури Полтавщини, пізніше повідомили про ще чотири ракетних удари.

Перейти до вмісту