Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У полтавському університеті презентували новий факультет

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” тривалий час готують фахівців за гуманітарними спеціальностями – документознавців, фахівців інформаційної діяльності, бібліотечної та архівної справи, перекладачів, вчителів іноземних мов, професійних художників.

Два роки тому в університеті відкрили кафедру психології та педагогіки, яка забезпечує підготовку фахівців практичної психології та дошкільної освіти. Є унікальна лабораторія психодіагностики та корекційно-розвивальної роботи.

Тому в університеті презентували оновлений структурний підрозділ у складі Національного університету “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” – факультет філології, психології та педагогіки. Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук ректор університету Володимир Онищенко.

У навчальному закладі на високому рівні здійснюється філологічна підготовка, там працюють  мовні центри, лабораторія синхронного перекладу, лінгафонний кабінет, найсучасніші аудиторії, технології, методики викладання.

Система Orphus Поделиться на fb