Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У Полтаві запустили сортувальний центр для гуманітарної допомоги від держави

На Полтавщині запустили сортувальний центр для гуманітарної допомоги. Сотні волонтерів збирають індивідуальні продуктові набори, які далі відправлять для жителів Сумщини.

Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

“З ініціативи Президента України Володимира Зеленського на гуманітарному складі в Полтаві волонтери пакують продуктові набори для жителів Сумщини. Зібрані людьми пакети пакуються в короби і відправляються залізницею або вантажівками в Сумську область”, ­ – розповів Дмитро Лунін.

У центрі організували кілька сортувальних ліній. Більше 100 людей щодня долучені до формування продуктових наборів. Викладачі, вчителі та студенти – всі допомагають жителям Сумщини. Деяким дорослим допомагають їхні діти.

“На сьогодні маємо частину фасованої продукції, іншу ­фасуємо самостійно. До продуктових пакетів входять борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава та печиво. Потім фасовану продукцію складаємо в короби по 80 штук”, ­- розповів координатор гуманітарного центру Віктор Скриль.

До запуску сортувального центру в Полтаві долучилися десятки підприємств. Всі необхідні продукти закупило Міністерство економіки України спільно з АТ “Укрзалізниця”. 

Система Orphus Поделиться на fb