Ви тут:
PROвсе Суспільство Україна 

Нові марки “Русскій воєнний корабль, іді…!” продають на eBay по $1000

На міжнародному торговельному сайті eBay з’явилися оголошення про продаж марок від “Укрпошти” “Русскій воєнний корабль”. Деякі продавці встановили ціну на шість таких марок по $1 000. 

Про це повідомляє Ain.ua

Ціни на марки суттєво відрізняються. Найбільша сума — $1975, а найменша — $149. Є також пропозиції по $300, $500 та $800.

Зазвичай марки не продають по одній, а пропонують невеликі набори із шести штук. В Україні вони коштують по 23 або 48 грн відповідно за штуку. Тобто, малий аркуш з 6 марок коштує 138 грн, а великий — 288 грн.

Також на eBay безліч мерчів з ескізом, як на марках. Є футболки та чашки.

Конверти з підписами генерального директора “Укрпошти” Ігоря Смілянського та захисника Зміїного Романа Грибова, коштують ще дорожче — $1975, $1825 та $1700 і аукціони по цих лотах ще не завершені.

Ігор Смілянський повідомив, що продаж марок відтепер дозволяють не більше п’яти листів в одні руки. Він також розповів, що попри великий попит додаткового тиражу не буде.

“Ми скасовуємо всі замовлення в інтернет-магазині, найбільше з яких було на 38 000 марок. Всі, хто замовив, отримають повідомлення і зможуть замовити знову, але не більше, ніж 3 листи на 1 замовлення. Багато замовлень з однієї адреси будуть блокуватись. Для цього ми запустимо новий, зручний інтернет-магазин цього тижня”, — зазначив гендиректор “Укрпошти”.

Він також анонсував вихід нових дизайнів марок та інших мерчів від поштового оператора. 

Нагадаємо, 12 квітня Укрпошта презентувала та ввела в обіг перші в умовах воєнного стану поштові марки “Русскій воєнний корабль, іді …!”. Церемонії спецпогашення відбулись одночасно у всіх обласних центрах України, зокрема, і в Полтаві. 

Система Orphus Поделиться на fb