Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині за добу перевірили більше 1 500 підозрілих осіб та понад 1 000 автомобілів

На Полтавщині за добу перевірили більше 1 500 підозрілих осіб та понад 1 000 автомобілів

Минулої доби на Полтавщині правоохоронці перевірили понад тисячу транспортних засобів та більше ніж 1,5 тисячі підозрілих осіб.

“Працівники районних органів поліції Полтавщини минулої доби перевірили 1062 транспортних засоби та 1 541 підозрілу особу. 17 з них доставили до підрозділів поліції для перевірки на причетність до співпраці з ворогом та участі в диверсійній діяльності”, – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов.

Нагадаємо, починаючи з 2 квітня, комендантська година на Полтавщині триває з 21:00 до 6:00. У визначений Радою оборони області час категорично заборонено перебувати на вулиці та в громадських місцях. Ці обмеження не діють під час тривоги, коли громадянам потрібно укритися в захисних спорудах.

Згідно з рішенням Ради оборони Полтавської області, громадяни, які без обґрунтованих поважних причин порушують заборону на перебування людей у визначений час на вулицях та в інших громадських місцях доставляються до територіального підрозділу поліції для вирішення питання щодо можливості їх залучення до громадських робіт строком до 24 годин.

Завжди обов’язково беріть із собою документи, що посвідчують особу, та будьте готові їх пред’явити для перевірки поліцейським.

“Закликаємо громадян відповідально ставитися до вимушених обмежень воєнного часу й суворо дотримуватися встановлених правил. Зокрема, чітко виконувати вказівки військових та поліцейських на укріплених контрольно-пропускних пунктах”, – зазначили правоохоронці.

Фото: поліція

Система Orphus Поделиться на fb