Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

З початку березня на Полтавщині поліція вилучила понад 5 тисяч літрів алкоголю

З початку березня на Полтавщині поліція вилучила понад 5 тисяч літрів алкоголю

За 18 днів заборони на продаж алкоголю в населених пунктах області поліція виявила кілька сотень точок підпільного виготовлення та зберігання спиртних напоїв. У тому числі завдяки вчасній інформації громадян, які усвідомлюють реальну ціну легковажного ставлення до запроваджених обмежень під час війни.

Джерело: поліція Полтавщини

«За підсумками превентивних рейдів вилучено більше ніж 5140 літрів алкогольних напоїв. З-поміж яких, зокрема, понад дві тисячі літрів спирту, самогону, самогонної закваски та понад десяток апаратів для її виготовлення, що були знищені на місці вилучення», – повідомив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

Нагадаємо, заходи з посилення контролю за станом дотримання в населених пунктах Полтавщини заборони на продаж алкоголю реалізуються з 1 березня цього року. Вони реалізуються на підставі заборон, запроваджених відповідно до вимог Законів України «Про введення воєнного стану», «Про правовий режим воєнного стану», наказу Полтавської обласної військової адміністрації «Про заборону продажу алкогольних напоїв та речовин вироблених на спиртовій основі» та рішення Ради оборони області.

Система Orphus Поделиться на fb