Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Відкриваються гуманітарні коридори з Сум, Тростянця та Краснопілля до Полтави, – Верещук

Відкриваються гуманітарні коридори з Сум, Тростянця та Краснопілля до Полтави, – Верещук

О 9-й годині ранку 10 березня відкриваються гуманітарні коридори для евакуації жителів з міст Суми, Тростянець та Краснопілля до Полтави. 

Про це повідомила на брифінгу Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.  

Маршрути коридорів:

-Тростянець-Полтава: Тростянець — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Люди поїдуть частково на автобусах, частково на власному транспорті.

-Краснопілля-Полтава: Краснопілля — Верхня Сироватка — Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. Люди поїдуть частково на автобусах, частково на власному транспорті.

-Суми-Полтава: Суми — Голубівка — Вільшана — Недригайлів — Коровинці — Ромни — Андріяшівка — Лохвиця — Лубни — Полтава. З Сум люди виїдуть на власному транспорті, а з Полтави будуть відправлені автобуси для вивозу людей, які не мають особистого транспорту.

Начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін додав, що автобусами з Сум будуть вивозити виключно вагітних жінок та жінок із дітьми, дітей, літніх людей та людей з інвалідністю. Водіїв на приватних авто прохають забирати якомога більше людей. 

Також цього дня працюватимуть гуманітарні коридор за такими маршрутами: Маріуполь-Запоріжжя; Волноваха-Покровськ; Ізюм-Лозова; Буча, Бородянка, Ірпінь, Гостомель-Київ. 

Нагадаємо, уночі 10 березня три евакуаційні колони прибули до Лубен, звідти люди вирушили залізницею на захід країни. 

Система Orphus Поделиться на fb