Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Українські діти бажають Миру! А дитячі бажання потрібно виконувати, — поліцейський офіцер громади Полтавщини

Українські діти бажають Миру! А дитячі бажання потрібно виконувати, — поліцейський офіцер громади Полтавщини

Так вважає Анатолій Веремчук, поліцейський офіцер Миргородської міської територіальної громади, який від початку війни щодня переймається проблемами людей у своїй громаді (особливо дітей) та підтримує їх моральний дух.

Джерело: поліція Полтавщини

У поліцейського офіцера громади завжди чимало важливих справ на території обслуговування, однак під час війни перелік основних задач значно збільшився.

Так, серед щоденних обов’язків: зустрітися з місцевими жителями, поцікавитися свіжими новинами, обмінятися інформацією, перевірити укриття та переконатися, що у мешканців громади є все необхідне.

За поліцейське піклування люди відповідають вдячністю, добрими стосунками та довірою. Особливу вагу для Анатолія має думка маленьких мешканців громади! Правоохоронець вважає, що дорослі повинні зробити все можливе та неможливе, щоб уберегти дітей від жахіть кровопролитної війни.

«Діти вірять в українську армію, в українську поліцію, в мужність наших людей та нашу перемогу над ворогом! І наш обов’язок докласти максимум зусиль, щоб виправдати їх сподівання!» – наголошує Анатолій Веремчук.

Система Orphus Поделиться на fb