Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині правоохоронці попереджають населення про посилену відповідальність за випалювання сухої рослинності

В області тривають спільні рейди поліції та рятувальників, спрямовані на інформування населення про юридичні наслідки самовільного випалювання стерні та залишків рослинності, попередження таких фактів, а також вчасного їх виявлення та реагування відповідно до вимог чинного законодавства в умовах воєнного стану.

За даними Головного управління ДСНС області, рятувальники минулої доби ліквідували 24 пожежі, якими знищено близько 40 гектарів сухої рослинності.

У разі виявлення випадків самовільного випалювання рослинності та її залишків органи правопорядку реагуватимуть жорстко, відповідно до вимог законів, з урахуванням воєнного стану, повідомляють у пресслужбі поліції Полтавщини. 

“До осіб, які порушать заборону, будуть застосовані не тільки заходи адміністративного або кримінального впливу (стаття 77-1 КУпАП та, відповідно, стаття 245 Кримінального кодексу України), але й додаткові види відповідальності”, – зазначив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. 

Поліція спільно з рятувальниками посилили контроль за дотриманням заборони щодо самовільного випалювання сухостою та залишків рослинності. Ці заходи обґрунтовані не тільки загрозою виникнення пожеж, але й небезпекою створення ситуацій, що під час війни можуть сприйматися органами правопорядку та рятувальниками як фактор інших загроз для населення, об’єктів і територій.

Система Orphus Поделиться на fb