Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Зіньківська громада отримала сучасне та дороговартісне медичне обладнання

Зіньківська громада отримала сучасне та дороговартісне медичне обладнання

Частина медичного обладнання, закупленого для Зіньківської міської центральної лікарні, вже в дії. Уже працює офтальмологічне обладнання для вимірювання очного тиску і рефкератометр для визначення гостроти зору та структури ока пацієнтів, що дає змогу лікарю діагностувати ряд серйозних очних хвороб пацієнтів.

Джерело: Зіньківська міська рада

“Кошти на це обладнання отримані за рахунок субвенції з державного бюджету. Таким чином, жителі нашої громади відтепер не витрачатимуть час та кошти на поїздку до медичних закладів обласного центру, а зможуть пройти повноцінну сучасну діагностику та лікування в Зіньківській лікарні. Більша частина придбаного високотехнологічного сучасного медичного обладнання, яке необхідне для надання якісної медичної допомоги, спеціалісти ще розпаковують і підключають.”, – зазначили у міській раді.

Зіньківська громада отримала цифровий рентгенапарат, відеоендоскопічний комплекс із відеогастроскопом та відеоколоноскопом, хірургічну стійку для проведення гістероскопічних операцій та маніпуляцій в гінекології, автоматизовану установку «ЛОР-комбайн» для лікаря отоларинголога.

Також у Зіньківській лікарні працюють два нові апарати для штучної вентиляції легенів, які медики використовують при лікуванні важких випадків коронавірусу. Один із апаратів був закуплений з обласного бюджету.


Система Orphus Поделиться на fb