Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Відмова від процесорів Intel та оновлення ноутбуків: Apple розповіла про плани на 2022 рік

Відмова від процесорів Intel та оновлення ноутбуків: Apple розповіла про плани на 2022 рік

У 2021 році компанія Apple представила кілька знакових продуктів, включаючи iPad Pro з чіпом M1, новий планшет iPad mini та нову лінійку ноутбуків MacBook Pro.

Як повідомляє ITC.ua, 2022 рік може бути ще більш захоплюючим для шанувальників компанії з Купертіно. Apple працює над рядом нових пристроїв, і чутками (або витоками) про них вже повниться інтернет. За словами надійного експерта з продуктів Apple Марка Гурмана, компанія працює над новими моделями комп’ютера Mac Pro з чіпами M1 Pro та M1 Max, які дебютували у минулорічній лінійці ноутбуків MacBook Pro.

Йдеться про комп’ютер Mac Pro невеликого розміру (отримає процесор з 40 ядрами CPU і 128 ядрами GPU), моноблок iMac Pro з великим екраном і абсолютно новим Mac mini. Зазначається, що Apple повністю відмовиться від процесорів Intel та перейде на власні чіпи вже у червні цього року.

Читайте також: У Apple Watch виникли проблеми з оновленням, – ЗМІ

За словами надійного експерта з продуктів Apple Марка Гурмана, компанія працює над новими моделями комп’ютера Mac Pro з чіпами M1 Pro та M1 Max, які дебютували у минулорічній лінійці ноутбуків MacBook Pro. Йдеться про комп’ютер Mac Pro невеликого розміру (отримає процесор з 40 ядрами CPU і 128 ядрами GPU), моноблок iMac Pro з великим екраном і абсолютно новим Mac mini. Зазначається, що Apple повністю відмовиться від процесорів Intel та перейде на власні чіпи вже у червні цього року.

Також повідомляється про «найбільший редизайн MacBook Air в історії продукту», оновлений ноутбук MacBook Pro початкового рівня та оновлений планшет iPad Pro з підтримкою бездротової зарядки. Попередні витоки стверджували, що MacBook Air модельного ряду 2022 року матиме білу клавіатуру, більше портів та кілька колірних варіантів, подібних до iMac на базі чіпа M1. Гурман стверджує, що Apple випустить 5G-версію iPhone SE у першій половині 2022 року, а нова серія iPhone 14 з’явиться, як завжди, восени. Разом з тим у розробці знаходиться розумний годинник Apple Watch Series 8, нова модель Watch SE та захищена версія, призначена для любителів екстремальних видів спорту.

Система Orphus Поделиться на fb