Ви тут:
Суспільство 

У Apple Watch виникли проблеми з оновленням, – ЗМІ

У Apple Watch виникли проблеми з оновленням, – ЗМІ

Після останнього оновлення до версії watchOS 8.3 користувачі Apple Watch Series 7 почали скаржитися на проблеми під час зарядки.

Як повідомляє 24 техно, одна зі скарг полягає e тому, що Apple Watch заряджається надто повільно. За 10 хвилин пристрій набирає лише близько 2% заряду. При цьому у деяких випадках проблема торкається не лише сторонніх зарядок, а й комплектної, яка постачається з годинником.

Що стосується проблеми зі сторонніми зарядними пристроями, при використанні таких аксесуарів Apple Watch заряджаються протягом декількох хвилин, а потім заряджання раптово припиняється. Допомагає перезапуск пристрою, але це не можна назвати постійним рішенням, оскільки проблема повторюється після цього.
Варто відзначити, що проблема торкається не лише недорогих аксесуарів від невідомих виробників, але й досить дорогі пристрої від таких виробників, як Belkin.
Більшість пристроїв, на які поширюється проблема – це Apple Watch Series 7, проте скарги надходять і від користувачів Watch Series 6. Передбачається, що Apple виправить проблеми у майбутніх оновленнях програмного забезпечення.

Система Orphus