Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Петрівсько-Роменській та Лохвицькій громадах будують Центри безпеки

У Петрівсько-Роменській та Лохвицькій громадах будують Центри безпеки

На Полтавщині триває робота зі створення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі і в складі Центрів безпеки. Нині такі Центри будують у селі Петрівка-Роменська Миргородського району та Яхниках Лохвицької громади.

У Яхниках перевірили підрозділ місцевої пожежної охорони, на базі якого планується створити Центр безпеки, оглянули побутові умови працівників, спеціальне обладнання та захисне спорядження вогнеборців. Слід зазначити, місцеві пожежні з кінця минулого року працюють в новій будівлі пожежного депо, де місцева влада створила сучасні та комфортні умови несення служби, повідомляють у пресслужбі ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Начальник Головного управління Олег Горбенко для більш ефективного виконання завдань за призначенням від Головного управління вручив керівнику Яхниківської місцевої пожежної охорони спеціальне оснащення, зокрема апарати на стисненому повітрі для захисту органів дихання та зору в умовах сильної задимленості чи загазованості та буксирний пристрій. Також, за значний особистий внесок у забезпечення цивільної безпеки територіальної громади було відзначено грамотою Головного управління старосту Яхниківського старостинського округу Наталію Сердюк.

“Робота по створенню підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони, у тому числі і у складі Центрів безпеки триває. Це дуже важливий крок для розвитку громади, адже значно скорочується час прибуття вогнеборців до місця події, а отже швидше можна загасити пожежу, запобігти матеріальним втратам та своєчасно надати допомогу”, – зазначив Олег Горбенко.

Очільник громади зауважив, що на території громади діють два підрозділи місцевої пожежної охорони – у селах Яхники та Токарі.

“В цьому році плануємо на базі цих підрозділів створити Центри безпеки, приєднавши до вогнеборців поліцейські станції. Створення Центрів безпеки збільшить ефективність захисту населення громади”, – зазначив Віктор Радько.

У селі Петрівка-Роменська Миргородського району вже тривалий час успішно функціонує Петрівсько-Роменська місцева пожежна охорона. Для більш ефективного захисту громадян керівництвом громади було прийнято рішення щодо створення Центру безпеки.

“Будівництво фінансується обласної владою та нашою громадою. Наразі встановлені будівельні конструкції, роботи тривають. Плануємо цього року завершити усі будівельні роботи та урочисто відкритися й почати працювати”, – розповіла голова Петрівсько-Роменської громади Валентина Бугайова.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb