Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У 1-й міській лікарні Полтави відкрили оновлене відділення екстреної меддопомоги після реконструкції

У 1-й міській лікарні Полтави відкрили оновлене відділення екстреної меддопомоги після реконструкції

Відтепер у лікарні повноцінно працює відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги, яке реконструювали за програмою Президента України “Велике будівництво”.

В урочистому відкритті відділення брали участь перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, т.в.о голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін, міський голова Полтави Олександр Мамай, депутати міської та обласної рад, а також працівники лікарні та журналісти.

“Ідея створення нового відділення виникла у 2018 році, коли розпочалась реформа медицини в Україні. Наша 1-а міська клінічна лікарня була визначена як лікарня інтенсивного лікування першого рівня надання медичної допомоги, тому ми зрозуміли, що створення нового відділення нам потрібне”, – розповіла директор КП “1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” Ганна Селькіна.

До речі, минулого року в лікарнях Полтавщини встановили шість нових комп’ютерних томографів

За державною програмою “Велике будівництво” на нове відділення міської лікарні Полтави було надано фінансової допомоги у розмірі 33 млн гривень (7 млн грн — на будівництво, 25 млн грн — на придбання нового медичного обладнання).

Читайте також: Комп’ютерна томографія у лікарнях, які мають договір з НСЗУ, є безкоштовною для пацієнтів, – МОЗ

“На новому медичному обкладанні мешканцям будуть надаватись послуги найвищого рівня. Були придбані комп’ютерний томограф, апарат УЗД та рентгенівський апарат. Все обладнання буде працювати цілодобово. Всі послуги для жителів громади будуть надаватися безкоштовно”, – розповів в.о голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін.

У новому відділенні працюватимуть цілодобовий рентген-кабінет, кабінети комп’ютерної томографії та ендоскопічний, а також окрема ургентна операційна.

Система Orphus