Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Полтавського викладача визнали кращим студентським футбольним тренером України

Полтавського викладача визнали кращим студентським футбольним тренером України

Олексій Воробйов став кращим у студентському футболі.

Про це розповіли у Всеукраїнському об’єднанні тренерів з футболу.

“Вчетверте в історії за підсумками календарного року наше Об’єднання відзначає тренерів, які беруть участь у змаганнях Всеукраїнської футбольної асоціації студентів та вузівських змаганнях всесвітнього масштабу. До уваги беруться внутрішні та міжнародні турніри, зокрема – Всесвітня Універсіада (у роки її проведення), чемпіонати світу та Європи серед вузів (у роки їхнього проведення), внутрішні змагання, багаторічна робота в царині студентського футболу”, – йдеться у повідомленні.

Після обговорення із журі, яке складалося із представників ВОТФ та ВФАС, було вирішено найкращим тренером студентського футболу 2020 року з урахуванням багаторічної плідної роботи назвати наставника команди ФК Національний університет “Полтавська політехніка” Олексій Воробйов.

Біографічна довідка: Олексій Воробйов.

Народився 4 березня 1963 року в Полтаві. Захисник.
Вихованець групи підготовки «Колоса» (Полтава) та Харківського спортінтернату. Виступав за «Маяк» (Харків). 27 років працює в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». Старший викладач кафедри фізичного виховання. Автор (співавтор) більше 20 наукових і навчально-методичних праць. Викладає навчальні дисципліни «Фізичне виховання» та «Теорія і методика викладання футболу».

Тренер збірних університету з футболу, футзалу, пляжного футболу. Неодноразовий переможець і призер студентських змагань. Суддя Національної категорії з футболу.

Система Orphus