Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині дітей сімей загиблих учасників АТО розпочали вітати з новорічно-різдвяними святами

На Полтавщині дітей сімей загиблих учасників АТО розпочали вітати з новорічно-різдвяними святами

На Полтавщині розпочали вітати дітей сімей загиблих учасників АТО. Солодкі подарунки передала голова правління громадської спілки “Крила 8 сотні” Ірина Міхнюк.

Такий захід за кілька днів до Різдва, 5 січня, провели у Полтавській ОДА.

“Новий рік вже минув. Але попереду у нас Різдво і ще один Новий рік. Хочемо вручити ці подарунки. Спонсорську допомогу надала Олена Кантур з сином Владиславом, які постійно підтримують сім’ї загиблих учасників АТО. Дуже добре, що є такі люди. Вже восьмий рік триває війна, не всі і пам’ятають про це. А такі люди завжди звертаються і цікавляться, яка потрібна допомога”, – зазначила голова ГО “Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини” Наталія Чепіга.

Такі подарунки передадуть усім дітям сім’ям загиблих учасників АТО Полтавщини — від найменшого віку до 18 років.

“Ваші батьки залишили найголовніше, що в них було. Вони відійшли у вічність, їм велика подяка і повага за той подвиг, який вони здійснили, захищаючи Україну. Низький їм уклін. Вітаємо вас, діти, зі святами”, – привітав начальник відділу Міністерства у справах ветеранів України в Полтавській області Олександр Товпига.

Голова консультативної ради у справах ветеранів війни, родин загиблих при голові Полтавської ОДА Іван Петренко звернув увагу на те, що для дітей цих категорій варто організовувати екскурсії під час канікул.

“Не потрібно забувати, що в Україні йде війна, гинуть наші воїни. А їхні родини, діти є пріоритетом для будь-якої влади. Думаю, що на найближчому засіданні консультативної ради будуть пропозиції щодо організацій екскурсії для дітей в літній період”

Голова комітету громадської організації “Союз матерів “Захист” Лідія Місюренко, яка опікується на Полтавщині родинами безвісти зникли і полонених, також привітала з новорічно-різдвяними святами та висловила подяку за сприяння допомоги таким категоріям людей.

“Хочу привітати зі святами всі родини Полтавщини, які чекають своїх синів, полонених і безвісти зниклих, з Новим Роком, Різдвом Христовим, Водохрещею. Бажаю терпіння і не втрачати віру в те, що наші сини повернуться. Вони герої, патріоти. Адже першими потрапили в полон у 2014 році, зникли безвісти під час Іловайського котла. Троє волонтерів з Полтави перебувають у полоні, місце знаходження їх не встановлено. Тільки маємо документи і факти, що вони у полоні. Знаємо лише про одного воїна з Новосанжарського району Станіслава Панченко, він три роки перебуває у полоні — в 32-й колонії в Макіївці. Хочу побажати миру Україні, висловити подяку Президенту, Полтавській обласній державній адміністрації, РДА, громадам. На жаль, з Полтавщини жоден підприємець не згадав, що існує така категорія родин, матерів, які потребують звичайної уваги. Хотілося б також, щоб і представники місцевої влади також звертали увагу і згадували про таких людей”, – розповіла Людмила Місюренко.

Варто зазначити, що на Полтавщині налічується сім родин безвісти зниклих і полонених. Цьогоріч п’ять сімей відпочивали в санаторіях, упродовж 18 днів за рахунок бюджету області.

 

Система Orphus Поделиться на fb