Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Карлівська громада отримала субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Карлівська громада отримала субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Карлівська громада отримала субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Як повідомили у Карлівській міській раді, за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Валентини Пушкарьової відбулося чергове засідання комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Під час засідання розглянули питання спрямування субвенції з обласного бюджету, яка вже надійшла до міського бюджету на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, при виконавчому комітеті Карлівської міської ради.

Члени комісії затвердили перерахування на відкритий спеціальний рахунок грошової компенсації для придбання житла особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фото: Карлівська міськрада

Система Orphus