Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Книги Пошани Полтавської обласної ради занесений волонтер Володимир Шпортун

До Книги Пошани Полтавської обласної ради занесений волонтер Володимир Шпортун

Днями голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про занесення до Книги Пошани Полтавської обласної ради.

«За поданням депутата обласної ради Володимира Ярошенка, на підставі рекомендацій постійних комісій обласної ради: з питань правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій від 20 грудня 2021 року, з питань регламенту, депутатської діяльності, цифрового розвитку, інформаційної сфери, зв’язків з громадськістю та дотримання прав учасників АТО від 21 грудня 2021 року, – йдеться в розпорядженні, – на визнання вагомих особистих заслуг перед Полтавщиною та Україною, за громадянську мужність, зміцнення обороноздатності Української держави, надання волонтерської допомоги Збройним Силам України занести до Книги Пошани Полтавської обласної ради Шпортуна Володимира Анатолійовича, волонтера (посмертно)».

Володимир Шпортун народився 14 квітня 1967 року у селі Степне Глобинського району Полтавської області.

Працював учителем у Згурівському районі Київської області, служив у Семенівському РВ УМВС України в Полтавській області.

З 2014 року, з початком військової агресії Російської Федерації проти України, розпочав активну волонтерську діяльність з надання допомоги захисникам України продуктами харчування, ліками, засобами гігієни, одягом взуттям, а також будівельними та паливно-мастильними матеріалами. Здійснив 63 волонтерські поїздки в зону АТО, перевіз понад 200 тонн вантажу власним мікроавтобусом.

Нагороджений відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції», Почесною відзнакою Полтавської обласної ради – нагрудним знаком «За вірність народу України» І ступеня (посмертно).

Пішов із життя 3 липня 2019 року.

Перейти до вмісту